Välkommen att kontakta oss i Stadskärneföreningen

Kontakta oss gärna om Du har frågor eller synpunkter gällande vår verksamhet. Vi svarar så fort vi kan!

Vill Du komma i kontakt med föreningen är du varmt välkommen att använda kontaktformuläret nedan, eller  kontakta vår ordförande. Kontaktuppgifter till Styrelsen 2022-2023 hittar du under kontaktformuläret.

    Styrelse, Stadskärneföreningen i Söderköping 2022-2023

    Hela_styrelsen_liten

    I bild längst upp från vänster: Caroline Ring, Mikael Åhrberg, Annika Starkås, Malin Lundqvist.

    Sittande från vänster: Eva-Lotta Nilsson, Emy Serander, Anne-Louise Kroon och Kicki Forsman Nilsson.

    Frånvarande då bilden togs: Anders Westerberg, Michael Danielsson, Midas Verheijden, Lillmarie Jonsson, Johan Stenberg

    Ordförande

    Anne-Louise Kroon, CoOperate AB
    Tel. 070-768 32 17
    alk@CoOperatenow.se

    Ledamöter:

    Anders Westerberg, Familjen Westerberg fastigheter
    Anders@westerbergfastigheter.se

    Lotta Nilsson, Sparven
    lotta@tygsparven.se

    Michael Danielsson, Söderköpings Kommun
    michael.danielsson@soderkoping.se

    Malin Lundqvist, Majena AB
    malin@majena.se

    Emy Serander, Hjärter Esse Marknadsföring och Kommunikation
    emy.serander@hjarteresse.com

    Midas Verheijden, Håll Bar & Kök, Restaurang
    midas.verheijden@gmail.com

    Suppleanter:

    Caroline Ring, Ramunderstaden
    caroline.ring@ramunderstaden.se

    Annika Starkås, Boutique Ramunda
    annikastarkas@hotmail.com

    Lillmarie Jonsson, Söderköpings Kommun
    lillmarie.jonsson@soderkoping.se

    Kicki Forsman Nilsson, På Fri Fot
    kicki-forsman@telia.com

    Mikael Åhrberg, Söderköpings Brunn
    mikael.ahrberg@sbrunn.se

    Johan Stenberg, Söderköpings Camping
    johan@soderkopingscamping.se